Nejnovější recenze ze sekce Kolébky

Přidáno: 19. května 2012

Zakoupeno v Babycar.cz

• Pěkný design
  • Příslušenství výborné
  • Možnost kolébky a úložného prostoru

Kolébka je po všech stránkách úžasná, doporučuji všem

Scarlet proutěný koš s boudičkou Šárka

Scarlet proutěný koš s boudičkou Šárka

Ověřený zákazník Splaváček Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2012

Zakoupeno v Splaváček

• Velký rozměr, není potřeba nic dokupovat, koš je s kompletním příslušenstvím k okamžitému užívání...
  • zatím nevím

Jeví se jako velmi praktická výbava pro miminko, zvláště do většího bytu. Bude s vámi tam, kde budete vy...

Scarlet Proutěný koš s boudičkou Martin zelená

Scarlet Proutěný koš s boudičkou Martin zelená

Anonym Anonym

Přidáno: 18. ledna 2012

• Snadná manipulace, lze převést z místnosti do místnosti "levou přední". Moc hezký, velice prostorný - nám vydržel do sedmi měsíců (cca 8,5 kg). Když už v něm malý nespává, sundala jsem boudičku a všechny textilní části, při práci v kuchyni apod. do něj dám prcka v dětském lehátku, můžu ho mít pěkně u sebe a když mi zavazí, snadno ho odšoupnu jinam. Až bude sám sedět, přiděláme kšíry a budu ho používat bez lehátka :-)

Snad nejlepší koupě z celé naší výbavičky.

Ověřený zákazník DetskyDum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2012

Zakoupeno v DetskyDum.cz

• Kolébka vypadá krásně.Jednoduše se dá složit.
  • Výhoda je spodní košík.

Při nákupu mi tam chyběl v popisu rozměr šířky spodních nohou. Proto si ho dovolím pro upřesnění přidat. Od kolečka ke kolečku postýlka měří 74 cm. S kolébkou jsme spokojeni.

Ověřený zákazník DetskyDum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. září 2011

Zakoupeno v DetskyDum.cz

• Kolebka je prostorna.
  • Kolebka byla s vadou (pro montaz budete potrebovat vrtacku, abyste si dodelali otvory na pripevneni rostu)

Pokud hodlate kolebku pouzivat pouze obcas (vedle klasicke postylky), pak s ohledem na pomer cena / vykon lze koupi doporucit. Jinak bych se poohledl po necem jinem.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. září 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Co se tyse aukce samotne, pro byla cena.
  • Platba probehla predem na ucet prodejce, predmety vyzvedaval prepravce. Po dodani se ukazalo, ze popis predmetu ani fotografie neodpovidali aktualnimu stavu. Kolebka ma ustipnutou jednu cas s kolecky, ktera je na oko slepena, ale neresi samotnou funkci - s kolebkou na koleckach jezdit nelze, protoze tato cast nedrzi a je jen otazkou casu, kdy se opet ustipne. To pri prodeji nebylo uvedeno.
  • Predmet je proto nepouzitelny i ve staticke poloze. Pochybuji totiz, ze existuje rodic, ktery by riskoval, ze se mu zborti kolibka i s miminkem vevnitr. Na zidli s uctipnutyma, radobyslepenyma nohama, ktere se evidentne rozpadaji by si podle ma take nikdo nesed. Toto je obdoba.
  • Jako bonus k predmetu byly autosedacky a jaksi deska, ktera ani nebyla uvedena. O tyto jsme nestaly. Drazila se kolibka.

Pokud se nekdo rozhodne za kazdou cenu "vytriskatI penize i s predmetu, ktery je urcen novorozencum, aniz by predem upozornil na to, ze jde o nepouzitelny kram a to na ukor jejich bezpecnosti, nema cenu k tomu cokoliv dodavat

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. listopadu 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• kolečka umožňují převážet kolébku po bytě,takže je mimi stále u vás, dobře se dostane mezi futra
  • možnost aretace koleček i kolébky
  • malého brášku v ní vozí naše 3 letá dcerka a oba jsou spokojeni, popřípadě vozíme a malá stojí nad kolečky a náramně se baví při ježdění
  • mimi samo v kolébce musí být zaaretováno,jinak se při pohybu dítěte převáží a děťátko se namáčkne na postranní příčky
  • kolébání vyžaduje větší námahu než klasická kolébka

Kolébka je velmi pěkná, ke svému účelu poslouží dobře.Dítko se dá krásně uvozit,když nechcete kolébat...na našeho 6 měs. prcka zabírá ježdění dokonale.

Zobrazuji 261 - 267 ze 267 recenzí 1...10 11 12 13 [ 14 ]